Jesteś tutaj: Aktualności
WYPOŻYCZ POJAZD
Miejsce i data odbioru
Miejsce i data zwrotu

01-09-2020
Bezpieczeństwo wynajmu samochodów w czasach epidemii Koronawirusa w wypożyczalnia samochodów Zgorzelec

W dobie panującej epidemii wirusa SARS-CoV-2 należącego do grupy koronawirusów wielu z nas może wydawać się, że wypożyczenie pojazdu jest niebezpieczne.

Nic bardziej mylnego ponieważ VIVACAR zaliczjaca się do grupy wielu profesjonalnych wypożyczalni w Polsce stosuje zasady ograniczające ryzyko zarażenia się wirusem oraz dba o bezpieczeństwo swoich pracowników oraz klientów i ich rodzin.

Wypożyczalnia samochodów Zgorzelec Vivacar przestrzega zasad bezpieczeństwa związanych z  Covid-19.

wypożyczalnia samochodów Zgorzelec

Na czym polegają zasady bezpiecznego wypożyczania samochodów w wypożyczalni Vivacar, która swoja siedzibę ma w Jeleniej Górze?

Obsługa klientów w dobie koronawirusa

W czasach pandemii wierzymy, że należy zminimalizować kontakt międzyludzki do minimum. Dlatego jako jedna z nielicznych wypożyczalni na Dolnym Śląsku uruchomiliśmy na swojej stronie internetowej system rezerwacji pojazdów Online. Dzięki temu rozwiązaniu mają Państwo możliwość  wypożyczenia samochodu z właściwego dla siebie segmentu w terminie najbardziej odpowiadającym Państwa potrzebom oraz opłacenia wynajmu bezpośrednio z naszej strony internetowej.

Dzięki temu czas poświęcony na kontakt z naszymi pracownikami skraca się do minimum, a ryzyko zarażenia się spada niemal do zera.

Ponadto swoim klientom zapewniamy środki dezynfekcji w naszym biurze.

Bezpieczne podróżowanie

Wiemy jak ważne jest zdrowie i wygodę naszych klientów, dlatego w swojej ofercie posiadamy wyłącznie nowe, komfortowe pojazdy. Po  użyciu pojazdu przez klientów dbamy o czystość i higienę wnętrza naszych samochodów.

To bardzo ważne, aby wnętrze pojazdu było zadbane, czyste i wolne od wirusów.

Jeśli szukasz alternatywy dla komunikacji miejskiej, chcesz dojeżdżać do pracy bezpiecznie, skorzystaj z usług naszej wypożyczalnia samochodów Jelenia Góra Vivacar.


GDZIE NAS ZNALEŹĆ
PUNKTY WYNAJMU NASZYCH POJAZDÓW
do góry