Jesteś tutaj: Aktualności
WYPOŻYCZ POJAZD
Miejsce i data odbioru
Miejsce i data zwrotu

30-06-2017
Co na weekend?

Już w ten weekend od 01 do 02 lipca 2017 w Kielcach odbędzie się Tuning & Motorsport Show 2017 – Targi Tuningu i Modyfikacji Pojazdów. Podczas imprezy zostaną zaprezentowane profesjonalne usługi najlepszych produktów potrzebnych do efektownej modyfikacji oraz tuningu. Bogata oferta unikalnych części, akcesoria motoryzacyjne, elektronika oraz sprzęt Car Audio – to wszystko tylko na tej imprezie. Jest to doskonała okazja do spotkania z przedstawicielami klubów tuningowych, właścicielami warsztatów samochodowych, firmami motoryzacyjnymi, a także miłośnikami samochodów z całej Polski i zagranicy. Dowiedz się więcej na: www.targikielce.pl

Za daleko do Kielc? Spokojnie Nie musisz daleko jechać żeby nadchodzący weekend zaliczyć do udanych. Od soboty rusza Art Glass Festiwal w Jeleniej Górze. Jest to dwudniowy polsko-czeski jarmark sztuki i szkła. Wydarzenie odbędzie się na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze. Atrakcje jakie przez te dni będą nam towarzyszyły to: pokazy i warsztaty rzemiosła artystycznego, warsztaty kowalstwa przy kuźniach, wypały ceramiki w piecach plenerowych, grawerowanie szkła, pokazy wytopu aluminium i brązu, koncerty gwiazd polskiej estrady i wiele innych. W sobotę o godzinie 20.00 – koncert Ani Dąbrowskiej (wstęp wolny).

Wypożyczalnia Samochodów Wałbrzych Vivacar poleca wszystkim swoje usługi. Komfortowe, nowoczesne auta, atrakcyjne ceny, nowe modele! Szerokiej drogi i słonecznego weekendu!


GDZIE NAS ZNALEŹĆ
PUNKTY WYNAJMU NASZYCH POJAZDÓW
do góry