Jesteś tutaj: Aktualności
WYPOŻYCZ POJAZD
Miejsce i data odbioru
Miejsce i data zwrotu

14-12-2016
Coraz bliżej święta…

Mamy połowę grudnia, już niedługo Święta Bożego Narodzenia. Wielu z nas nie ma w tym czasie chwili wytchnienia i często bez reszty jesteśmy pochłonięci pracą i domowymi obowiązkami. Wybór odpowiednich prezentów dla naszych bliskich to nie lada wyzwanie. Często takie zakupy robimy w pośpiechu, „na ostatnią chwilę”, denerwując się przy tym, że towarzyszą nam gigantyczne kolejki w każdym niemal sklepie. Czy właśnie tak powinien wyglądać przedświąteczny czas? Często zmusza nas ku temu jego brak, ale czy zawsze?

Z całą pewnością są takie momenty kiedy warto zostawić „na chwilę” świąteczne przygotowania i wybrać się na Jarmark Bożonarodzeniowy. Tego typu imprezy przyciągają wielu mieszkańców miast na rynki, zachęcają do spotkań i radości, bo przecież to jeden z piękniejszych momentów w roku. Jarmarki oferują wiele atrakcji, często wybieramy ten czas na zakup świątecznych prezentów. Możemy spotkać wielu wystawców z własnymi wypiekami, przetworami, ceramiką artystyczną, ręcznie robionymi ozdobami świątecznymi, pachnącymi choinkami i wiele innych.

Najpiękniejsze Jarmarki Bożonarodzeniowe w Polsce odbywają się we: Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Zakopanem i Olsztynie.

Zapraszamy na Jarmarki Bożonarodzeniowe w całej Polsce.

A przy okazji sprawdź naszą ofertę i skorzystaj ze świątecznej promocji naszej wypożyczalni samochodów.

Wypożyczalni samochodów Bolesławiec Vivacar – świątecznie, dla Ciebie!

Pamiętaj, że nasze samochody dostępne są w wielu miastach na Dolnym Śląsku. Zadzwoń a my podstawimy dla Ciebie auto w Bolesławcu, Zgorzelcu, Legnicy, Wałbrzychu, Świdnicy i innym wybranym przez Ciebie miejscu..


GDZIE NAS ZNALEŹĆ
PUNKTY WYNAJMU NASZYCH POJAZDÓW
do góry