Jesteś tutaj: Aktualności
WYPOŻYCZ POJAZD
Miejsce i data odbioru
Miejsce i data zwrotu

12-09-2017
Najmniejszy punkt sprzedaży Peugeot

Ostatnio Wypożyczalnia Samochodów Wałbrzych Vivacar pisała o największym salonie Lamborghini na świecie, a dziś dla odmiany krótki artykuł o najmniejszym punkcie sprzedaży.

Najmniejszy punkt sprzedaży jaki otworzył francuski Peugeot, mieści się w budce telefonicznej. Jak to możliwe? Wewnątrz jest miejsce na krzesło oraz tablet z dostępem do internetu. Francuzi są przekonani, że miejsce to będzie generowało duże przychody. Pełna oferta sprzedaży prezentowana jest na szybach budki oraz na ekranie tabletu.

Najmniejszy punkt dealerski Peugeot zlokalizowany jest w Londynie na Russel Square w typowej, angielskiej budce telefonicznej. Wielkość wnętrza to zaledwie 0,8 m2. Ten punkt nie ma sprzedawców, a wchodząc do wnętrza budki zobaczyć można niewielkie biurko, tablet oraz krzesło. Punkt jest codziennie otwarty od 7.00 do 24.00. Klient, który chciałby skorzystać z tej formy zakupu najpierw powinien uzyskać specjalny kod ze strony: peugeot.

Budka telefoniczna raczej nie zastąpi tradycyjnych salonów sprzedaży, jednak jest to możliwość dzięki której klient zamówi samochód online. Czynności związane z zakupem oraz konfiguracją można dokonać przez internet.


GDZIE NAS ZNALEŹĆ
PUNKTY WYNAJMU NASZYCH POJAZDÓW
do góry