Jesteś tutaj: Aktualności
WYPOŻYCZ POJAZD
Miejsce i data odbioru
Miejsce i data zwrotu

14-03-2017
Paliwo z dowozem do domu!


Wypożyczalnia Samochodów Wałbrzych Vivacar
zaprasza na krótki artykuł.

Koncerny paliwowe od wielu lat walczą o klientów, a jej formy są bardzo różne – kuszenie klientów kartami lojalnościowymi, rabaty np. na tańszą kawę czy też wszelkie gratisy. To tylko kilka najbardziej popularnych form przyciągnięcia klientów na stacje paliw. Walka o klienta jest jednak trudna i dlatego Shell wpadł na innowacyjny pomysł.

W najbliższym czasie Shell zamierza wprowadzić usługę TapUp, dzięki której paliwo będzie dowożone pod wskazany adres. Od teraz tankowanie będzie proste, aby tego dokonać trzeba będzie skorzystać z odpowiedniej aplikacji na smartfona. Twórcy pomysłu przekonują, że adres dostawy może być dowolny, nawet jeśli zabraknie paliwa na trasie – Shell przyjedzie.

Paliwo będzie przewożone w odpowiednio przystosowanych do tego cysternach, które będą wyposażone w dystrybutor.

Koncern jest w trakcie zakupów tych odpowiednich samochodów. Usługa będzie dostępna dla klientów 24h/dobę przez cały tydzień.

Pierwszym krajem, który przetestuje popyt i skuteczność tej usługi będzie Holandia. W przypadku dużego zainteresowania ze strony odbiorców, TapUp zostanie wprowadzony do innych krajów Europy.

Wygodne rozwiązanie, prawda?


GDZIE NAS ZNALEŹĆ
PUNKTY WYNAJMU NASZYCH POJAZDÓW
do góry