Jesteś tutaj: Aktualności
WYPOŻYCZ POJAZD
Miejsce i data odbioru
Miejsce i data zwrotu

30-07-2020
Przewaga wynajmu nad własnym pojazdem - Wypożyczalnia Samochodów Jelenia Góra Vivacar wyjaśnia jak oszczędzać na wynajmie

Zapewne niejeden z nas sądzi, że wypożyczanie samochodów to bezsensowny wydatek, w końcu większość z nas posiada własne auto. W dzisiejszych czasach samochód daje nam wolność podróżowania, sprawia że możemy dojechać do pracy, szkoły czy lekarza z i do miejsc gdzie nie kursuje komunikacja miejska czy pociągi. Dzięki samochodowi nie jesteśmy narażeni na wykluczenie społeczne, jest on bowiem niezbędny w wielu sytuacjach.

Czy jednak warto inwestować w posiadanie własnego samochodu? Znamy przykłady, że własny pojazd to sprawdzone rozwiązanie, szczególnie dla osób młodych rozpoczynających własną karierę, które pragną mieć coś swojego, niejednokrotnie za wszelką cenę. Ale czy to faktycznie się opłaca?

Wypożyczalnia samochodów Jelenia Góra Vivacar zamierza obalić mit, że wypożyczenie samochodu to drogi interes.

Zastanawiałeś się kiedyś ile wydajesz pieniędzy w ciągu roku na samochód tylko dlatego, że jesteś jego właścicielem? Pojazdy oprócz ułatwiania nam życia generują również spore koszty i nieczęsto kłopoty i stres z tym związane.

Zacznijmy od początku. Aby mieć swoje wymarzone auto najpierw musimy odłożyc określoną sumę pieniędzy. Im samochód wyższej klasy tym więcej środków musimy na nie przeznaczyć. Następnie dochodzi obowiązkowe ubezpieczenie, które z roku na rok jest coraz wyższe, a żeby być w pełni zabezpieczonym musimy wykupić odpowiednio drogie autocasco, którego koszt jest tym wyższy jak rośnie wartość kupionego pojazdu oraz jakie doświadczenie i wiek ma kierowca.

Do tego nie możemy zapomnieć o obowiązkowych urzędowych przeglądach, które w zależności od silnika kosztują od 98 do nawet 162 zł w przypadku instalacji LPG. A jeśli auto jest na gwarancji, dochodzą przeglądy serwisowe i to już kolejny naprawdę spory koszt.

Wypożyczalnia samochodów w Jeleniej Górze zna odpowiedź jak zaradzić wielu niepotrzebnym kosztom związanych z posiadaniem własnego samochodu.

Szukając kolejnych kosztów posiadania własnego samochodu dochodzimy do momentu kiedy należy coś naprawić lub wymienić opony. I tu już nie można dokładnie sprecyzować kosztów. Są one bowiem uzależnione od wieku pojazdu, sposobu użytkowania oraz oczywiście jego marki i klasy. Niestety życie niejednokrotnie nam udowadnia, że tanio nie jest i oddanie auta do warsztatu czyści nam kieszenie z pieniędzy.

Koszty napraw samochodu często stanowią sporą część kosztów posiadania własnego pojazdu.

Wypożyczając samochód pozbywasz się stresu, a cały koszt napraw bierze na siebie wypożyczalnia samochodów Zgorzelec Vivacar.

Pamiętaj, że wypożyczając samochód:

  • nie martwisz się o obowiązkowe przeglądy serwisowe
  • nie musisz zmieniać opon i nie ponosisz kosztów zakupu nowych
  • nie płacisz za drogie ubezpieczenie
  • jeździsz zawsze nowym, dopasowanym do Ciebie pojazdem
  • nie wydajesz sporej sumy gotówki na zakup własnego samochodu
  • nie zobowiązujesz się żadną długoterminową umową jak w przypadku zakupu nowych aut

Odwiedź naszą wypożyczalnię i ruszaj w drogę nowym, pachnącym samochodem!

Zapraszamy do współpracy.

Wypożyczalnia samochodów Jelenia Góra VIVACAR

Zadzwoń już dziś: 602 137 237

Wypożyczalnia samochodów w Jeleniej Górze VIVACAR


GDZIE NAS ZNALEŹĆ
PUNKTY WYNAJMU NASZYCH POJAZDÓW
do góry