Jesteś tutaj: Aktualności
WYPOŻYCZ POJAZD
Miejsce i data odbioru
Miejsce i data zwrotu

11-08-2017
Samochody Autonomiczne - czy na pewno bezpieczne?

W ciągu najbliższych lat na drogach pojawi się dużo samochodów autonomicznych. Mają one być bardziej bezpieczne, okazuje się, że póki co nie są one jeszcze dopracowane, bo łatwo można je oszukać.

Naukowcy z Uniwersytetu w Waszyngtonie mówią, że samochody autonomiczne są niedopracowane, a co za tym idzie – stwarzają ogromne niebezpieczeństwo w ruchu drogowym. Wystarczy wiedzieć w jaki sposób funkcjonują „oczy” takiego pojazdu, a wtedy przyklejone naklejki na znakach drogowych sprawią, że autonomiczne auto zamiast znaku „STOP” odczyta znak ograniczenia prędkości lub nakazu skrętu w prawo.  

Z całą pewnością chętnych na tego typu nieodpowiedzialne żarty byłoby wielu dlatego też koncerny  produkujące samochody autonomiczne powinny szybko rozwiązać ten problem.

Jednak nim samochody autonomiczne staną się w pełni bezpieczne i popularne na naszych drogach, Wypożyczalnia Samochodów Wałbrzych Vivacar zachęca do wynajmu nowych, komfortowo wyposażonych aut w atrakcyjnych cenach - w sam raz na weekend!


GDZIE NAS ZNALEŹĆ
PUNKTY WYNAJMU NASZYCH POJAZDÓW
do góry