Jesteś tutaj: Aktualności
WYPOŻYCZ POJAZD
Miejsce i data odbioru
Miejsce i data zwrotu

18-07-2017
SUV - auto uwielbiane!

SUV-y są obecnie bardzo popularnymi autami. Fenomenu tej niezwykłej popularności nie potrafią wytłumaczyć nawet największe umysły świata motoryzacji. W SUV-y zmieniają się nie tylko VAN-y czy też rodzinne KOMBI, ale także samochody sportowe.

W USA segment ten jest wybierany przez rekordową liczbę Amerykanów. Aż 66% użytkowników tego typu aut, kupując nowy samochód decyduje się na kolejny model tego typu. W porównaniu z sytuacją sprzed 5 lat jest to wzrost o 14 punktów procentowych.

Natomiast największy spadek lojalności za oceanem odnotowały sedany. W 2012 roku 56% posiadaczy takiego auta decydowało się na kolejny model tego typu przy zakupie nowego. Obecnie lojalność w tym segmencie wynosi 48,6%.

Pojawił się również nowy trend – wybór Suv-ów przez nabywców aut sportowych. Poziom lojalności aut sportowych coupe w 2015 roku wynosił 22%, a rok później było to już 21,9%, a obecnie 21,6%. Spadki nie są tak bardzo widoczne, jednak na przestrzeni miesięcy nowy trend SUV-ów plasuje się bardzo wyraźnie.

Pamiętaj, że teraz w okresie letnim wyjazd na wakacje może być jeszcze bardziej przyjemny! Wypożyczalnia Samochodów Wałbrzych Vivacar w swojej ofercie posiada także nowe, komfortowe SUV-y w gorących, atrakcyjnych cenach!


GDZIE NAS ZNALEŹĆ
PUNKTY WYNAJMU NASZYCH POJAZDÓW
do góry