Jesteś tutaj: Aktualności
WYPOŻYCZ POJAZD
Miejsce i data odbioru
Miejsce i data zwrotu

30-01-2017
SUV od Lamborghini - ciekawostki od Wypożyczalnia Samochodów Świdnica Vivacar

Duże Lamborghini – nowy SUV

Lamborghini posiada obecnie tylko dwa modele. To ekstremalne supersamochody - mniejszy Huracan z potężną V-dziesiątką oraz flagowy Aventador z dwunastocylindrowym, wolnossącym silnikiem.

Niedługo w sprzedaży pojawi się bardziej przystępny model. SUV – Urus będzie napędzany turbodoładowanym silnikiem 4.0 V8, a w przyszłości pojawi się również mniejsza wersja (prawdopodobnie V6), którą będzie wspierał silnik elektryczny. Maurizio Reggiani (szef działu odpowiedzialnego za prace badawczo-rozwojowe w Sant'Agata Bolognese) potwierdził, że prace nad hybrydą idą pełną parą i auto będzie gotowe zaraz po premierze Urusa.

Nowy model Lamborghini będzie tańszy, ale jego osiągi nadal będą imponujące i auto tak jak do tej pory będzie dostępne tylko dla wąskiego grona kierowców.

W 2018 r. pierwsi kierowcy będą mogli stać się szczęśliwymi posiadaczami tego nowego samochodu, a w 2020 r. producenci zdecydują o stworzeniu całkowicie nowego modelu. Rynkowy debiut prawdopodobnie będzie miał miejsce w 2022 roku.


GDZIE NAS ZNALEŹĆ
PUNKTY WYNAJMU NASZYCH POJAZDÓW
do góry