Jesteś tutaj: Aktualności
WYPOŻYCZ POJAZD
Miejsce i data odbioru
Miejsce i data zwrotu

21-09-2017
Światowy Dzień Bez Samochodu!

Już jutro 22 września obchodzić będziemy Światowy Dzień bez Samochodu i z tej okazji Wypożyczalnia Samochodów Wałbrzych Vivacar zachęca wszystkich kierowców do tego, aby właśnie w tym dniu wsiąść do pociągu, autobusu lub na rower. Zaszczędź sobie nerwów i zamiast stać w korkach przespaceruj się (pogoda wprawdzie nie zachęca, ale będzie zimniej i jeszcze mniej przyjemnie - hartuj ciało). Tego dnia zastanów się co mógłbyś zrobić dla polepszenia jakości powietrza. Masz blisko do pracy? W takim razie wybierz spacer - dzięki temu zadbasz również o swoje zdrowie. Mieszkasz w dużym mieście? W takich lokalizacjach jest doskonała komunikacja miejska - a miesięczny bilet z pewnością będzie tańszy niż wydatki na paliwo i eksploatację auta. Oczywiście,samochód dla wielu jest niezbędnym narzędziem pracy, ale może warto choć w niewielkim stopniu zadbać o lepsze powietrze i chociaż raz w tygodniu zrezygnować z jazdy autem?

Vivacar szczególnie poleca rowerowe przejażdżki! Nie musisz stać w korkach, dojedziesz  wszędzie, nie będziesz tracił zbyt wiele czasu na poszukiwanie miejsca parkingowego, a Twoja kondycja fizyczna znacznie się poprawi, sylwetka wyszczupli a cera nabierze blasku.

Wszystkim zmotoryzowanym Vivacar poleca: spacery, nordic-walking, bieganie oraz jazdę na rowerze.

Wypożyczalnia Samochodów Wałbrzych Vivacar ma dla Ciebie propozycję na weekend - Wystawę Auto Moto Show w Galerii Nowy Rynek i trzyma mocno kciuki za wszystkich którzy poszukują nowych pasji oraz wspiera wszystkich aktywnych fizycznie. 


GDZIE NAS ZNALEŹĆ
PUNKTY WYNAJMU NASZYCH POJAZDÓW
do góry