Jesteś tutaj: Aktualności
WYPOŻYCZ POJAZD
Miejsce i data odbioru
Miejsce i data zwrotu

17-05-2017
Weekend Pełen Wrażeń!

Zapowiada się gorący, słoneczny weekend pełen wrażeń! Wszystkich tych którzy nie mają planów grillowych, Wypożyczalnia Samochodów Vivacar zaprasza na dwa doskonałe wydarzenia motoryzacyjne.
 

  • 19-21 maja Wyścigowe Samochodowe Mistrzostwa Polski na Torze „Poznań” - Automobilklub Wielkopolski, odbędą się pierwsze wyścigi – 1. i 2. runda Mistrzostw Polski Pucharu 318 Is Cup PL oraz 1. runda Mistrzostw Polski Hour Race.
    W sobotę i w niedzielę odbędą się również wyścigi pokazowe formuły historycznej, będzie to doskonałe widowisko dla wszystkich pasjonatów zabytkowych aut. Więcej informacji znajdziesz na stronie: www.aw.poznan.pl
     
  • 20-21 maja – Moto Show Kraków – największe motoryzacyjne show na południu Polski! Jesteś zainteresowany? Zobaczysz niesamowite samochody i na pewno nie zabraknie pięknych kobiet! Odwiedź stronę i sprawdź szczegóły: motoshow.krakow.pl

Zobacz też relację z ubiegłego roku:

 

Zachęcamy do wypożyczania nowych aut na najbliższy weekend. Bądź na bieżąco z Vivacarem, polub nasz profil FB i śledź najnowsze promocje.


GDZIE NAS ZNALEŹĆ
PUNKTY WYNAJMU NASZYCH POJAZDÓW
do góry