Jesteś tutaj: Aktualności
WYPOŻYCZ POJAZD
Miejsce i data odbioru
Miejsce i data zwrotu

31-12-2016
Wypożyczalnia samochodów Zgorzelec Vivacar przypomina - jutro Nowy Rok

Sylwester tuż, tuż...

Dziś ostatni dzień w roku. Większość z nas spędzi go na tanecznych imprezach. A co, jeśli nadal nie mamy planów na sylwestra?

Oto kilka pomysłów na to jak spędzić sylwestra:

  • domówka ze znajomymi – na takiej imprezie wszyscy czują się swobodnie, bo zazwyczaj znamy wszystkim uczestników albo znaczną ich większość.
  • W tą szczególną noc w roku warto też wybrać się w góry – my polecamy Karkonosze i widok ze Śnieżki na rozświetloną fajerwerkami Kotlinę Jeleniogórską.
  • Sylwester na rynku – tanie rozwiązanie na zabawę. Wiele miast organizuje sylwestrowe zabawy na rynku np. w Jeleniej Górze gwiazdą wieczoru będzie zespół Poparzeni Kawą Trzy (szczegóły http://miasto.nasylwka.pl/jelenia-gora) , Karpacz proponuje „Sylwestra pod Śnieżką” i zachęca do zabawy na deptaku przy muzyce dj Muzycznego Radia – Macieja Wowka (więcej na stronie http://www.karpacz.pl/sylwester-pod-sniezka-2208/e)
  • Ciekawym pomysłem jest też maraton filmowy. W jeleniogórskim Heliosie do wyboru są 2 zestawy filmów. Szczegóły na http://www.helios.pl/45,Jelenia-Gora/MaratonyFilmowe/
  • Sylwestrowa wyprawa autostopowa – oryginalny pomysł na niezwykłą przygodę, tylko dla odważnych.
  • Romantyczna kolacja we dwoje przy świecach – to zawsze dobry pomysł.
  • Sylwester z telewizją – może bez szału, ale przecież nie każdy tego dnia potrzebuje mocnych doznań.
  • Offroadowy Sylwester w pobliżu Góry Kalwaria – coś dla miłośników jazdy 4x4. Więcej informacji na http://polskiebezdroza.pl/sylwester-2016-2017.html

To zaledwie kilka naszych pomysłów na tą jedną noc w roku. Jakie wy macie plany na jutrzejszy wieczór?

Wypożyczalnia Samochodów Zgorzelec Vivacar życzy szampańskiej zabawy w doborowym towarzystwie, bezpiecznego powrotu do domu i wszystkiego najlepszego w nowym 2017 roku!

Wypożyczalnia Samochodów Zgorzelec życzy wszystkiego najlepszego w Nowym Roku
 


GDZIE NAS ZNALEŹĆ
PUNKTY WYNAJMU NASZYCH POJAZDÓW
do góry