Jesteś tutaj: Blog - przydatne informacje
WYPOŻYCZ POJAZD
Miejsce i data odbioru
Miejsce i data zwrotu

Najlepsze zimowe gadżety do samochodu

Wielkimi krokami zbliża się zima.

Poranki są już zimne, często odczuwamy minusowe temperatury, dni są coraz krótsze. Nie zasypał nas jeszcze śnieg, ale nie możemy być pewni kiedy to nastąpi i dlatego też zachęcamy do przeczytania artykułu, w którym wybraliśmy dla Państwa naszym zdaniem najlepsze zimowe gadżety samochodowe, które ułatwią nam jazdę w zimowych warunkach.

  • Podgrzewana skrobaczka

Ten wynalazek zaoszczędzi nam wiele czasu szczególnie rano kiedy spieszymy się do pracy, oraz dzięki temu urządzeniu nie narazimy naszych szyb na zarysowania. Wystarczy podłączyć skrobaczkę do gniazdka zapalniczki, a wbudowana grzałka szybko poradzi sobie z mocno zmrożonymi szybami. Koszt to około 50zł.

  • Podgrzewana mata na fotele

Nie każdy samochód wyposażony jest w podgrzewane fotele, ale jest gadżet, dzięki któremu możemy cieszyć się takim luksusem w naszym aucie. Wystarczy założyć matę na siedzenie, podpiąć do gniazdka zapalniczki i przekręcić kluczyk w stacyjce. Znakomite rozwiązanie dla zmarzluchów. Mata działa tylko wtedy, gdy ktoś na niej siedzi i ma 2 tryby grzania: „słabo” i „mocno”. Koszt to około 100zł

  • samochodowy Powerbank

Przydatny gadżet szczególnie wtedy, gdy możemy mieć problem z uruchomieniem silnika a nie możemy skorzystać prostownika. Pojemność urządzenia wynosi 6 000 mAh i dzięki niemu uruchomimy samochód z silnikiem benzynowym o pojemności nie przekraczającej 2l. Gadżet ten można wykorzystać także do ładownia urządzeń przenośnych przy pomocy kabla USB. Kosztuje około 170zł.

Kubek termiczny z grzałką lub tradycyjny kubek termiczny
Urządzenie zasilane jest przez gniazdo zapalniczki i utrzymuje wysoką temperaturę gorących napojów nawet do 4 godzin. Świetnym rozwiązaniem jest też dobry kubek termiczny bez grzałki. Warto pamiętać, że dobry kubek posiada podwójne stalowe ścianki, z zewnątrz pokryty powłoką antypoślizgową, ważna jest również szczelność pokrywy, dobre kubki posiadają automatyczną blokadę i dzięki temu zawartość nie wylewa się.


GDZIE NAS ZNALEŹĆ
PUNKTY WYNAJMU NASZYCH POJAZDÓW
do góry