Jesteś tutaj: Blog - przydatne informacje
WYPOŻYCZ POJAZD
Miejsce i data odbioru
Miejsce i data zwrotu

Samochód luksusowy


Wynajem samochodu w Polsce cieszy się dużą popularnością. Nie każdego stać na zakup auta i nie każdy chce je mieć i dlatego właśnie wypożyczenie to dobre rozwiązanie, a z uwagi na coraz bardziej atrakcyjne ceny firm wypożyczających pojazdy, ten temat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem.

Luksusowy samochód będzie doskonały na szczególne okazje takie jak ślub, wieczór kawalerski, wieczór panieński czy też prezent dla fana motoryzacji.

Wynajem samochodu luksusowego może być również kluczem do sukcesu zawodowego. Jak? Tym sposobem możemy zrobić znakomite wrażenie na potencjalnym partnerze biznesowym czy też nowym kliencie. Przyjazd na umówione spotkanie nowym, eleganckim samochodem z pewnością sprawi, że rozmówca będzie do nas przychylniej nastawiony.

Często auta luksusowe wypożyczane są często długoterminowo przez pracodawców, którzy w ramach premii oferują dodatkowo luksusowe samochody swoim pracownikom. Jest to bardzo opłacalne rozwiązanie, ponieważ to dużo tańsze niż zakup nowego pojazdu i wygodniejsze od leasingu, bo samochód możemy zamienić na inny.

Zalety:

  • Wygoda – luksusowe samochody to innowacyjne rozwiązania takie jak wbudowana nawigacja. Klimatyzacja, kamera wspomagająca parkowanie, wygodne fotele,
  • Wrażenia – przejażdżka luksusowym samochodem wzbudza w nas pozytywne emocje. Takie auto może sprawić, że dzień ślubu, urodziny czy podpisanie ważnego kontraktu, będzie niezapomniany. Jest to też przyjemność jaką możemy cieszyć się każdego dnia.
  • Wolność – nie każdy posiada stosowne środki na zakup luksusowego samochodu, ale często potrzebujemy szybkiego, wygodnego środka transportu. Wynajem samochodu to w takiej sytuacji doskonałe rozwiązanie. Jesteśmy niezależni – wolni, więc możemy się wybrać w wymarzone miejsce na weekend, pojechać na spotkanie, do ślubu lub dokąd tylko zapragniemy.

Wypożyczalnia Samochodów Lubin Vivacar zachęca do wypożyczania. Vivacar poleca szczególnie segmenty D, D+, E-elegance oraz Premium.


GDZIE NAS ZNALEŹĆ
PUNKTY WYNAJMU NASZYCH POJAZDÓW
do góry