Jesteś tutaj: Blog - przydatne informacje
WYPOŻYCZ POJAZD
Miejsce i data odbioru
Miejsce i data zwrotu

Wynajem aut dostawczych - cenne wskazówki

Wiele wypożyczalni samochodowych ma w swojej ofercie nie tylko auta osobowe, ale również dostawcze. Pojazdy dostawcze wybierane są przez firmy i również przez klientów indywidualnych.
Na co zwrócić uwagę przy wypożyczaniu samochodu dostawczego?
Oto kilka naszych wskazówek:

Krótkoterminowo:

  • Klienci indywidualni wybierają wypożyczenie dużego pojazdu głównie jednorazowo w trybie krótkoterminowym. Najczęściej taki samochód potrzebny jest do przeprowadzki. Firmy transportowe często świadczą swoje usługi w wyższych cenach.
  • Przy przeprowadzce klient nie jest zależny od przewoźnika i może zaplanować transport dowolnie. Jest to bardzo komfortowe a przy tym oszczędza nam niepotrzebnych dodatkowych stresów.

Długoterminowo:

  • Na dłuższy okres decydują się najczęściej firmy, które świadczą usługi związane z transportem i przewożeniem towarów. Z uwagi na wysokie koszty eksploatacyjne i ceny badań technicznych, zdarza się że kupno używanego pojazdu jest nieopłacalne. Wtedy doskonałym rozwiązaniem jest wypożyczenie auta dostawczego w Vivacarze.
  • Kilkumiesięczny lub dłuższy czas wypożyczenia wiąże się ze stałymi opłatami. Wiele renomowanych wypożyczalni oferuje także możliwość wymiany użytkowanego modelu na inny bez dodatkowych opłat.

Jak widać wypożyczenie samochodu dostawczego to wiele zalet zarówno w przypadku wynajmu krótkoterminowego jak i długoterminowego pojazdu. Rent a car Lubin Vivacar!

 


GDZIE NAS ZNALEŹĆ
PUNKTY WYNAJMU NASZYCH POJAZDÓW
do góry