Jesteś tutaj: Blog - przydatne informacje
WYPOŻYCZ POJAZD
Miejsce i data odbioru
Miejsce i data zwrotu

Wynajem samochodu do ślubu

Ślub jest najważniejszym dniem w życiu w każdego z nas. Nim on jednak nastąpi, przygotowujemy się rok a czasem nawet dłużej do tego wydarzenia. Chcemy żeby wszystko było „zapięte na ostatni guzik” i by ten dzień był wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju – po prostu BAJKOWY.

Wynajem auta do ślubu od wielu lat jest w Polsce niezwykle popularne. Nie każdy z nas posiada wysokiej klasy pojazd, więc skoro w ten wyjątkowy dzień wszystko powinno być idealne pomyślmy również o idealnym samochodzie. Z pewnością sprawi to, że para młoda poczuje się najważniejsza a oto przecież chodzi w dniu ślubu.

Między wyborem sali weselnej a kupnem obrączek warto pamiętać o tym czym pojedziemy na swój ślub. Istnieje całe mnóstwo firm, które oferują nam wypożyczenie stylowej limuzyny lub zabytkowego auta. Jednak nie jest to marzenie wszystkich.

Wypożyczalnia Samochodów Vivacar zachęca do wybrania na tą wyjątkową okazję jeden z naszych nowoczesnych i komfortowo wyposażonych samochodów.

Najbardziej polecamy wybór auta do ślubu z segmentu:

D, D+, E-elegance oraz Premium.

Takie nowoczesne i bogato wyposażone auto to gwarancja wszelkich wygód jak np. klimatyzacji, która jest niezbędna latem.

Wybierz samochód, który będzie większy szczególnie, jeśli panna młoda będzie miała rozłożystą suknię (dzięki temu suknia nie będzie pognieciona).

Najlepiej jest wypożyczyć auto z kierowcą. Jest to dzień pełen emocji i bezpieczniej będzie, jeśli ani pan młody, ani panna młoda nie będą musieli prowadzić – zrobi to za was doświadczony kierowca. Po całym dniu pełnym wrażeń możecie nacieszyć się sobą zamiast martwić zwrotem samochodu, bo o wszystko zadba kierowca.

Wypożyczalnia Samochodów Lubin Vivacar życzy wszystkim przyszłym nowożeńcom dużo szczęścia na nowej drodze życia!


GDZIE NAS ZNALEŹĆ
PUNKTY WYNAJMU NASZYCH POJAZDÓW
do góry