Jesteś tutaj: Blog - przydatne informacje
WYPOŻYCZ POJAZD
Miejsce i data odbioru
Miejsce i data zwrotu

Zagraniczne wyjazdy

Planujesz wyjazd zagraniczny i zastanawiasz się nad wypożyczeniem na tę okazję samochodu? W takiej sytuacji musisz wiedzieć, że nie wszystkie wypożyczalnie wyrażają zgodę na zagraniczne podróże.

Wypożyczenie pojazdu do wyjazdu za granicę wymaga dokładnego zapoznania się z regulaminem wypożyczalni. Taki regulamin zawiera szereg warunków i zasad dotyczących wynajmu auta.

Podstawowe warunki wyjazdu za granicę samochodem Vivacaru to:

  • otrzymanie oficjalnej zgody od wynajmującego,
  • uiszczenie dodatkowej, jednorazowej opłaty za wyjazd zagraniczny. Taki koszt to 100 zł,
  • deklaracja dotycząca tego, że docelowym miejscem podróży jest wyłącznie kraj należące do Unii Europejskiej. Wypożyczalnia Samochodów Vivacar nie wyraża zgody na podróże do krajów położonych poza Europą oraz Rosja i wszystkie kraje powstałe z byłego ZSRR (Estonia, Łotwa, Litwa, Białoruś, Ukraina, Mołdawia), a także Albania, Bośnia i Harcegowina, Bułgaria, Czarnogóra, Kosowo, Macedonia, Rumunia, Serbia oraz Turcja.

Należy pamiętać o tym, że wszystkie koszty, które nie są objęte polisą AC i Assistance, muszą zostać pokryte przez wynajmującego. Ten punkt głównie dotyczy holowania i korzystania z aut zastępczych.

Niezbędne dokumenty:

  • prawo jazdy
  • dowód osobisty
  • karta kredytowa

Główną zaletą są atrakcyjne ceny (wypożyczenie samochodu za granicę wiążę się z mniejszymi kosztami niż wynajęcie pojazdu w innym kraju takim jak np. Francja).

Wynajem Pojazdu Wałbrzych Vivacar – skorzystaj z usług wypożyczalni godnej zaufania!


GDZIE NAS ZNALEŹĆ
PUNKTY WYNAJMU NASZYCH POJAZDÓW
do góry