Jesteś tutaj: Blog - przydatne informacje
WYPOŻYCZ POJAZD
Miejsce i data odbioru
Miejsce i data zwrotu

Usługi Dodatkowe

Wypożyczalnia Samochodów Lubin Vivacar posiada szereg usług dodatkowych. W dzisiejszym artykule dowiesz się więcej o usługach dodatkowych i związanych z nimi dodatkowymi opłatami. Zobacz jakie masz możliwości przy uzupełnianiu formularza rezerwacyjnego.

Wyjazd za granicę

Wyjazd zagraniczny wiąże się z jednorazową opłatą w wysokości 100 zł, jednak przemieszczanie się wynajętym pojazdem jest zakazane do krajów takich jak: Albania, Białoruś, Czarnogóra, Estonia, Kosowo, Litwa, Łotwa, Macedonia, Mołdawia, Rosja, Rumunia, Serbia, Turcja, Ukraina oraz Wielka Brytania. W przypadku nie poinformowania o wyjeździe zagranicznym, wypożyczalnia obciąży wynajmującego karą w wysokości 500-1000 zł. Dowiedz się więcej i przeczytaj wpis z naszego bloga o wyjazdach zagranicznych: blog

Pakiet Comfort (Zniesienie Udziału Własnego)

Wszystkie samochody Vivacaru są w pełni ubezpieczone (OC, AC, NW i Assistance, który gwarantuje mobilność 24 godziny na dobę przez wszystkie dni w roku na terenie Polski oraz Europy).

Wykupienie pakietu Comfort to dodatkowe zabezpieczenie, dzięki któremu kierowca nie poniesie dodatkowych kosztów w przypadku szkody. Standardowo szkoda jaką spowoduje klient wynosi od 500 zł do 5000 zł (kwota zależy od segmentu auta).

Zabezpiecz się dodatkowo, to koszt jedynie 25 zł/dzień zaoszczędzisz sobie niepotrzebnych zmartwień.

Zniesienie limitu km

Wypożyczając auto dzienny limit kilometrów wynosi 150 po przekroczeniu limitu każdy kolejny km płatny jest dodatkowo - 1zł/km, wykupując dodatkową usługę możesz jechać dokąd tylko zechcesz bez limitu. Uwzględnij tę opcję przy dokonywaniu rezerwacji i jedź tyle km ile tylko chcesz.

Drugi Kierowca - 20 zł/dobę

Dodatkowa usługa jest dużym komfortem. Osoba wypożyczająca samochód może podać dane drugiego kierowcy upoważnionego do kierowania pojazdem. Dzięki tej usłudze wynajmujący jest zwolniony z odpowiedzialności wynikającej z uszkodzenia wypożyczonego samochodu. W takim wypadku wypożyczalnia przyjmuje odpowiedzialność drugiego kierowcy.

Brak tej usługi powoduje, że w przypadku prowadzenia samochodu przez osobę która nie podpisała umowy, ubezpieczyciel nie ponosi odpowiedzialności za powstałe szkody i obciążony zostaje klient, który wypożyczył samochód. W takim wypadku koszty związane z naprawą w całości ponosi klient. Skorzystaj z tej usługi i oszczędź sobie niepotrzebnych stresujących sytuacji.

Nawigacja GPS - 10 zł/dobę

Nie masz swojej nawigacji, a wybierasz się w daleką podróż lub do miejsca którego nie znasz? Błądzić to nic przyjemnego, skorzystaj z naszej nawigacji i jedź do celu z nawigacją.

Podstawka/fotelik do 18 kg/fotelik do 18 mies.) - 10 zł/dobę

Wybierając się w podróż z dzieckiem powinieneś mieć ze sobą fotelik. Niezależnie od tego czy jedziesz daleko czy blisko, zadbaj o bezpieczeństwo swojego dziecka. Nie można przewidzieć wszystkiego co dzieje się na drodze, więc skorzystaj z fotelika wypożyczalni i bądź pewny, że maluchowi nic nie grozi.  

CB - radio + antena - 10zł/dobę

Za niewielką dodatkową opłatą możesz również wypożyczyć CB - radio. Jest to duże ułatwienie podczas długiej podróży. Szybka komunikacja z innymi kierowcami np. pomoże Ci ominąć korek.

BOX dachowy THULE - 10 zł/dobę

Przydatna dodatkowa powierzchnia bagażowa szczególnie podczas dłuższych wyjazdów rodzinnych lub zimowych wyjazdów na narty. Box z łatwością zmieści narty lub dodatkowe bagaże, które nie zmieszczą się w bagażniku.

Łańcuchy śniegowe - 10 zł/dobę

Polecane szczególnie w okresie zimowym. Zima jest nieprzewidywalna i trudno stwierdzić czy tam dokąd się wybierasz nie będzie potrzebna dodatkowa pomoc w postaci łańcuchów. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i wygodę i wraz z samochodem wypożycz również łańcuchy.

Jak widać posiadamy wiele udogodnień dla naszych klientów, warto korzystać i cieszyć się bezpieczną jazdą.

wypożyczalnia samochodów wałbrzych życzy szerokiej drogi

wypożyczalnia samochodów wałbrzych życzy szerokiej drogi


GDZIE NAS ZNALEŹĆ
PUNKTY WYNAJMU NASZYCH POJAZDÓW
do góry